infoinwestor

banner

POMOC - opis GŁÓWNEGO MENU


ANALIZY WYBRANYCH INSTRUMENTÓW


Piotr


ANALIZY INDEKSÓW I KONTRAKTÓW


Codzienna (od poniedziałku do piątku) analiza kontraktu terminowego FW20 oraz pary walutowej USDPLN prezentowana przez Piotra Głowackiego z wykorzystaniem technik Roberta Minera, rozszerzoną analizą opartą o współczynniki Fibonacciego oraz Teorię Fal Elliotta z praktycznymi wskazówkami odnośnie zajęcia prawidłowej pozycji na rynku:

  • ANALIZA PRZED SESJĄ obejmuje prezentację układu w perspektywie wykresu 60 minutowego dla FW20 i USDPLN z przedstawieniem głównego kierunku trendu na wykresie dziennym określanym na podstawie wskaźnika DT Momentum,

  • ANALIZA W SAMO POŁUDNIE zawiera bieżący komentarz do wydarzeń rynkowych, weryfikację przyjętych założeń w analizie porannej oraz projekcję na dalszą część sesji.

Uzupełnieniem analiz FW20 oraz USDPLN jest publikacja wykresów indeksów SP500 oraz DAX ułatwiających interpretację zachowania rodzimego parkietu. Analizy indeksów zagranicznych publikowane są po sesji. Raport przed sesją poniedziałkową pokazuje średnioterminową perspektywę na wykresie tygodniowym i dziennym, pozostałe dni tygodnia - perspektywa krótkoterminowa na wykresie godzinnym.

Zobacz: 100% SKUTECZNOŚCI ANALIZ FW20 W PUNKTACH ZWROTNYCH 
SPÓŁKI PROWZROSTOWE, MONITORING

Codzienna (od poniedziałku do piątku) analiza w celu wyłonienia po sesji perspektywicznej spółki, która powinna w ciągu najbliższych sesji:
- zachowywać się lepiej niż rynek,
- rozpocząć kolejną falę wzrostów po zakończeniu korekty,
- rozpocząć ruch wzrostowy po wykończeniu struktury spadkowej,

  • ANALIZA PO SESJI przedstawia spółkę, która spełnia przyjęte założenia - jej analizę techniczną w oparciu o zachowanie wskaźnika momentum w dwóch przedziałach czasowych, widocznej struktury falowej, stref docelowych dla ceny w oparciu o zniesnienia Fibo oraz opis strategii zachownia podczas kolejnych sesji,

  • ANALIZA INTRADAY OUTLOOK zawiera bieżący komentarz do zachowania walorów znajdujących się w monitoringu, najbliższą perspektywę oraz ewentualnie informację o zamknięciu pozycji po przekroczeniu poziomu zlecenia stoploss.

Elementem uzupełniającym opracowania jest prezentowany w formie tabeli pod analizą autorski MONITORING SPÓŁEK PROWZROSTOWYCH, który pozwala na kontrolowanie zachowania analizowanych spółek. Ostatnio został uzupełniony o poziomy wsparcia-oporu.

Zobacz: STATYSTYKI PANELU SPÓŁEK PROWZROSTOWYCH


ROZWÓJ INWESTORA


Wszyscy powiedzą grać z trendem. I z cała pewnością jest to prawda. Ale pomimo oczywistości tej maksymy wielu z inwestorów, świadomie lub nie, gra przeciwko rynkowi. Dlatego chcemy nauczyć i pokazać jak wykorzystać kompleksowy System Inwestowania aby zsynchronizować się z rynkiem czyli umiejętnie identyfikować punkty zwrotne, dołączać do trendu w momentach gdy kończą się jego korekty oraz zajmować pozycje w jasno zdefiniowanych przedziałach cenowych z minimalną ekspozycją kapitału. Poszukujemy warunków zapewniających największe prawdopodobieństwo realizacji zyskownej transakcji. Jeśli się pomylimy mamy stracić możliwie jak najmniej kapitału. Przepis na sukces jest prosty, należy go tylko poznać i wprowadzić w życie.

Bez względu na to czy: - dopiero zaczynasz przygodę z rynkami kapitałowymi - czy jesteś już doświadczonym graczem - czy po prostu chciałbyś zdecydowanie poprawić swoje wyniki inwestycyjne Stworzyliśmy dla Ciebie ścieżkę rozwoju, dzięki której osiągniesz sukces.

PAMIĘTAJ! Sukcesu nie zapewni Ci kilka książek i odrobina szczęścia. Jeśli poważnie myślisz o realizacji swoich marzeń za pomocą rynków kapitałowych, nastaw się na długofalowy proces edukacji, tylko w ten sposób możesz liczyć na sukces.

NARZĘDZIA INWESTORAANALIZA TECHNICZNA - ISPAG PRO 11


Najnowszy program giełdowy do analizy technicznej o intuicyjnej obsłudze. Prezentuje m.in wykresy świecowe, umożliwia automatyczne generowanie sygnałów kupna/sprzedaży, zapamiętywanie analiz i tworzenie listy ulubionych spółek, do której zawsze można wrócić. Wykres indeksu czy wykresy spółek nie będą już tajemnicą.

ISPAG PRO zapewnia możliwość przeglądania aktualnych wykresów notowań oraz wykonywania analizy technicznej online - bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki zastosowaniu technologii Java™, ISPAG PRO posiada możliwości niespotykane w zwykłych programach do analizy technicznej.

Funkcję programu można zobaczyć w materiale video dostępnym pod opisem sekcji NARZĘDZIA INWESTORA.

Wsparciem programu jest Encyklopedia Analizy Technicznej, która zawiera ilustrowane opisy niemal 80 formacji i wskaźników używanych w analizie technicznej wraz z objaśnieniami ich interpretacji i strategii używania na giełdzie, obejmującymi ponad 150 wykresów.

Encyklopedia zawiera również około 350 przykładów rzeczywistych analiz, w tym analiz intraday, krótko- i średnioterminowych analiz spółek oraz średnio- i długoterminowych analiz indeksów i kontraktów.

Link do Encyklopedii znajduje się pod każdą analizą opublikowaną w Serwisie Infoinwestor.pl.POWIADOMIENIA SMS

Indywidualnie personalizowana usługa polegająca na otrzymywaniu komunikatów rynkowych w formie SMS. Dane generowane są z systemu ESPI oraz zawierają informacje rynkowe: cenę transakcyjną oraz wolumen.

Powiadomienia SMS
umożliwiają:

1. Monitorowanie komunikatów spółek portfelowych.

2. Uzyskanie informacji o aktywacji poziomu cenowego, co można wykorzystać do:
- powiadomienia o aktywacji zlecenia kupna na określonym poziomie,
- powiadomienia o aktywacji zlecenia stoploss,
- obserwacji (monitoringu) ciekawych spółek z punktu widzenia analiz
- przekraczania ważnych poziomów cenowych.

3. Obserwacji wolumenu/obrotu spółek portfelowych - wystarczy ustalić średni wartości obrotu z x-sesji, aby jego przekroczenie aktywowało SMS. Otrzymujemy informację, że wzrosła aktywność transakcyjna.

Zobacz: JAK DZIAŁAJĄ POWIADOMIENIA SMSHOT NEWS SMS

Indywidualnie personalizowana usługa polegająca na otrzymywaniu komunikatów rynkowych w formie SMS, które są selekcjonowane z Systemu ESPI.

Codziennie na giełdzie pojawiają się informacje wpływające na znaczne zmiany kursów spółek. Selekcjonujemy je pod względem użyteczności i możliwości wykorzystania w codziennym tradingu. Chcemy Cię o nich informować natychmiast jak się pojawią za pomocą SMS. Poznaj ważne informacje wcześniej niż inni.

Zobacz: LISTA HOT NEWSMONITOR INFORMACJI ESPI

Monitor Informacji to darmowa aplikacja, która wyświetla komunikaty spółek z systemu ESPI. Jest nowatorskim rozwiązaniem przyspieszającym przepływ informacji do inwestora. Dzięki Monitorowi Informacji komunikaty giełdowe prezentowane są szybciej niż na GPW Info Strefa i w innych serwisach informacyjnych.

Monitor Informacji to autorskie narzędzie Serwisu Infoinwestor, które umożliwia śledzenie na bieżąco informacji ESPI. WIDGET umożliwia traderowi błyskawiczną reakcję i dostosowanie strategii do sytuacji rynkowej. Do poprawnego działania wymagana jest instalacja środowiska Adobe AIR (31 MB wolnego miejsca na dysku).

Zobacz: JAK DZIAŁA MONITOR INFORMACJI

NARZĘDZIA: POWIADOMIENIA SMS

MENU GŁÓWNE: SPÓŁKI

NARZĘDZIA: ISPAG PRO 11


MONITORING SPÓŁEK PROWZROSTOWYCH

Użyj   aby zobaczyć prezentację na pełnym ekranie. Wybierz  aby ustawić parametry wyświetlania. Najlepsza jakość obrazu, zaznacz opcje: ORIGINAL SIZE oraz SMOOTH VIDEO.

GRA GIEŁDOWA


Wszyscy, którzy chcą sprawdzić swoją strategię rynkową, mogą założyć rachunek w grze giełdowej. Chęć przeniesienia niezbędnych funkcji z rachunków rzeczywistych zaowocowała powstaniem aplikacji, która pozwala na przeprowadzenie transakcji na wybicia z formacji cenowych oraz zabezpieczenie posiadanych pozycji zleceniami stoploss. Zmiana wielkości portfela jest przedstawiona w postaci graficznej.

Gra Giełdowa jest symulatorem rzeczywistego rachunku maklerskiego służącego do przeprowadzania transakcji kupna-sprzedaży na GPW w Warszawie.

Celem stworzenia Gry było umożliwienie sprawdzenia strategii wykorzystywanych podczas inwestycji w instrumenty finansowe. Dodatkowo, chcemy aby aplikacja stworzyła chęć współzawodnictwa wśród uczestników Serwisu Infoinwestor.pl. Tak aby efektywnie wykorzystać wiedzę i pieniądze w poprawianiu swoich umiejętności inwestycyjnych.

Nagrodą dla najlepszych jest Ranking Graczy, prezentujący najbardziej zyskowne portfele oraz Nick Inwestora. Wyniki oraz rozpoznawalność mogą stać się podstawą do rozpoczęcia współpracy z zespołem Serwisu Infoinwestor.pl

Pliki multimedialne prezentują informacje odnośnie rachunku w Grze Giełdowej oraz umożliwiają zapoznanie się z podstawowymi funkcjami, sposobem składania zleceń z limitem ceny oraz zleceń z limitem aktywacji. Zakładka Historia pozwala na selekcję przeprowadzonych transakcji według przyjętego przez inwestora kryterium.

zobacz pliki multimedialne:  JAK GRAĆ

DYNAMIC TRADERS POLSKA


Jesteśmy wyłącznym reprezentantem amerykańskiej firmy Dynamic Traders Group na terenie Polski.

Naszym partnerom udostępniamy autorską “ścieżkę sukcesu", prowadzącą w oparciu o nasze materiały do mistrzostwa inwestycyjnego. Ścieżka ta, bez względu na poziom wiedzy i doświadczenia zapewni Ci sukces i wyedukuje Cię na świadomego i efektywnego inwestora.

Naszą misją jest wykształcić niewykształconych i dokształcić wykształconych w zakresie inwestycji. Jako wydawca książki High Probability Trading Strategies autorstwa Roberta Minera, promujemy na terenie kraju strategie inwestycyjne jego autorstwa. DT Polska to nie tylko publikacje książkowe. Do pełnego sukcesu, gwarantującego uzyskanie zamierzonych efektów potrzebne jest użycie narzędzi wspomagających inwestowanie, czy też uzupełnienie wiedzy poprzez dodatkowe szkolenia. Kluczowym obszarem działania DT Polska jest publikacja biuletynów analitycznych, z gotowymi analizami wybranych pozycji.

Jesteśmy organizacją składającą się z osób o dużym doświadczeniu inwestycyjnym. Stąd doskonaląc swoją wiedzę kilka lat temu poznaliśmy techniki Roberta Minera, a dziś postanowiliśmy zaprezentować je szerszej grupie społecznej. Dynamic Traders Group Organizacja założona przez Roberta Minera, za pośrednictwem której on i jego partnerzy dostarczają wiedzę i analizy jak również edukują w zakresie rynków giełdowych, forex oraz towarowych na cały świat. Działalność opiera się na dystrybucji publikacji książkowych, biuletynów informacyjnych, szkoleń e-learingowych oraz Oprogramowania DT.

FORUM


Specjalnie dla użytkowników Serwisu stworzyliśmy miejsce do komentowania bieżących wydarzeń rynkowych - zachowań spółek, poziomów indeksów. Dla ułatwienia klasyfikacja spółek notowanych na GPW opiera się na podziale według indeksów. Kryterium kapitalizacji i płynności zdaje się być naturalnym podziałem, ponieważ inne wielkości zleceń i zaaangażowania środków można przeznaczyć na inwestycje w te spółki.

Bieżąca sytuacja rodzimych instrumentów jest konfrontowana z wykresami z całego świata. Inwestujący na rynkach OTC znajdą również coś dla siebie.

Dodatkowo, dzięki unikalnej możliwości połączenia plików multimedialnych w aplikacji vBiulletin, każdy może znaleźć ciekawe posty, które pomogą odpocząć po walce z rynkiem.


projekt, grafika, skład: DM MEDIA
Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska