infoinwestor

banner

Wybierz spółki i odbieraj smsy powiadamiające ekspresowo o komunikatach ESPI i nowych analizach, śledź przekroczenie poziomów cenowych i zwiększone wolumeny - trzymaj rękę na pulsie rynku!
NOWOŚĆ! ISPAG-PRO 11 najnowszy program giełdowy do analizy technicznej o intuicyjnej obsłudze. Prezentuje m.in wykresy świecowe, umożliwia automatyczne generowanie sygnałów kupna/sprzedaży, zapamiętywanie analiz i tworzenie listy ulubionych spółek, do której zawsze można wrócić. Wykres indeksu czy wykresy spółek nie będą już tajemnicą.
WIDGET prezentujący na pulpicie komputera spływające informacje giełdowe ESPI. Informuje o nadejściu depeszy/komunikatu, umożliwia traderowi błyskawiczną reakcję i dostosowanie strategii do sytuacji rynkowej.
Codziennie na giełdzie pojawiają się informacje wpływające na znaczne zmiany kursów spółek. Chcemy Cię o nich informować natychmiast jak się pojawią za pomocą SMS-a. Poznaj wążne informacje wcześniej niż inni.
Dla użytkowników analizy technicznej ale nie tylko przygotowaliśmy usługę selekcjonowania spółek giełdowych. Po każdej sesji publikujemy spółki prowzrostowe, które w danym dniu wykazały się siłą tzn. że pojawił się na nich kapitał widoczny wzrostem procentowym ale też wzrostem obrotu. Ponadto wybrane spółki muszą być atrakcyjne technicznie tzn. że wykres powinien przedstawiać logiczne poziomy wejścia i ustawienia zlecenia obronnego stop. Blog finansowy na www.gieldowy-wizjer.pl to okazje inwestycyjne i subiektwyne spojrzenie na rynki kapitałowe
Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska