facebook

ARTYKUŁY

Dodano: 2017-02-01 10:16

6 kosztowych błędów w tradingu

Błąd 6: Skuteczni traderzy robią przerwy w inwestowaniu bo potrzebują odpocząć od rynku, tak jak w każdym biznesie.

Brak odpoczynku od inwestowania.

Skuteczni traderzy robią przerwy w inwestowaniu bo potrzebują odpocząć od rynku, tak jak w każdym biznesie.

Podobnie jak każdy rodzaj działalności biznesowej, tradingu mówiąc kolokwialnie wciąga i zajmuję większość naszego czasu. Wiele rynków działa dziś 24 na dobę, 5 dni w tygodniu. Zawsze też jest coś nowego do nauki i wiele złych elementów do poprawy. Pojawiają się nowe pozycje książkowe, które należy poznać, nowe konkursy.

Ale trzeba powiedzieć STOP, czas na relaks.

Rynek kusi aby ciągle inwestować, być online. Jednak każdy inwestor musi zdać sobie sprawę, że potrzebuje odpoczynku. Oderwanie od ciągłego obserwowania rynku. Jest czas na tradingu ale musi też być czas na zregenerowanie sił i uspokojenie myśli, zrelaksowanie. aby naładować swoje fizyczne i psychiczne baterie. Będziesz zaskoczony, jak wiele dobrych pomysłów można wymyślić w miłej atmosferze, bez komputerów i Internetu.

 

PAMIĘTAJ ! 

Rób sobie przerwy od tradingu i odpoczywaj !!!

 

Nie ma nic złego w byciu pasjonatem w tym co się robi. W rzeczywistości sukces w każdym biznesie jest trudne bez pasji do biznesu. Ale obsesyjne uzależnienie od aktywności inwestycyjnej, nie jest zdrowe i produktywne.

Odpoczynek i relaks sprawia, że nasz rozum oczyszcza się ze wszystkich zbędnych informacji i spraw, które angażują nasz czas podczas tradingu. Dzięki temu można doświadczać nowych rzeczy i rozwijać się w nowych dziedzinach, niekoniecznie związanych z rynkami kapitałowymi.

Niejednokrotnie odejście przed komputera i oderwanie od tradingu przynosi zupełnie nowe pomysły.

comments powered by Disqus