facebook

ARTYKUŁY

Dodano: 2016-10-11 08:54

Co ma wspólnego Inwestor z lekarzem?

 

    Czy zastanawiałeś się kiedyś kiedy zostaje się Inwestorem? Traderem? Czy w momencie wystawiania pierwszego zlecenia, a może w momencie pierwszej porażki? Pomyśl, czy lekarz od razu przeprowadza operacje na otwartym sercu – czy – może potrzebuje do tego lat studiów, stażu, praktyki? Proces nauki inwestowania jest właśnie jak nauka zawodu lekarskiego.

 

Bo sukces to nie przypadek - sukces to ciężka praca

 

    W takim momencie chyba każdy robi sobie rachunek sumienia. Może warto w końcu zainwestować w samego siebie? Ile mamy lat doświadczenia, praktyki, treningu? Jak często wchodzimy na rynek za wcześnie i tracimy wszystko?  Może chcielibyście się uczyć od kogoś, kto przechodzi przez to samo co Wy? Wielu z nas w napięciu inwestuje samotnie w domu, podejmując niepewnie decyzje i nie wiedząc, jak na to wpływa jego charakter i osobowość?

 

 

 

    Inwestorzy i Traderzy niejednokrotnie podkreślają, jak istotny jest dla nich fakt, zawierania nowych znajomości, poznawania innych Inwestorów. Większość z nas inwestuje samotnie, a przecież to w grupie tkwi siła. Najlepsze wsparcie dostaje się od osób, które dzielą ze sobą pasję lub sposób na życie. Wspólne czytanie wykresów, zawieranie transakcji i motywacja są bardzo cenne dla każdego z nas. Dodatkowo swoboda i luźna atmosfera pracy. Może właśnie nadszedł moment by dokonać inwestycji, z której zyski będzie się czerpać przez resztę życia?

 

    Jest takie miejsce i taki dzień, który jest wyjątkowo ważny dla każdego Inwestora i Tradera, który chce się rozwijać. Traders Day to całodzienne praktyczne szkolenie inwestycyjne. Zostało przygotowane z myślą o wszystkich, którzy:

- nie wiedzą jak czytać i interpretować wykresy, lub nie wiedzą czy robią to poprawnie
- inwestują samotnie i potrzebują wsparcia kolegów po fachu
- odczuwają potrzebę należenia do społeczności dającej sobie wsparcie i motywację
- potrzebują merytorycznego wyjaśnienia strategii na konkretnych przykładach
- objaśnienia miejsca zajmowania pozycji, stop buy, zagrań na wybicie oraz korekt
- potrzebują szkolenia na żywym rynku
- mają potrzebę zdobywania nowych informacji
- chcą się uczyć konkretnej wiedzy przekazanej w zrozumiały sposób
- przeczytali mnóstwo publikacji lecz brakuje im treningu praktycznego
- chcą uczyć się na błędach innych a nie swoich
- pragną osiągnąć sukces

 

  

 

II edycja TRADERS DAY /3.10.2016/ upłynęła pod znakiem nauki i praktyki. Sala wypełniona była chłonnymi umysłami i swobodną atmosferą. Nowe znajomości zostały zawarte, kontakty nawiązane a zawiłe strategie objaśnione.  Goście byli zadowoleni z prezentów oraz z możliwości uczestniczenia na żywo w Odprawie Traderów (cotygodniowego omawiania rynku dostępnego tylko dla członków Globalnego Systemu Inwestowania). Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii a z zebranego feedbacku – zrobimy użytek na poczet kolejnych szkoleń. Bo nie tylko My wnieśliśmy coś w życie uczestników – ale także oni w nasze.

 

Kolejne spotkanie już 7.11. Zapraszamy. Więcej szczegółów >>

 

  

 

 


comments powered by Disqus