infoinwestor

banner

OFERTA REKLAMOWA


O nas

Serwis Infoinwestor.pl istnieje od 2010 roku (jako firma od 2009 roku). Od początku sukcesywnie zdobywamy pozycję na rynku, wspierajac internautów w poruszaniu się i interpretowaniu zachowań na rynkach kapitałowych. Zdobyliśmy pozycję wśród internetowych serwisów, o czym może świadczyć podpisanie umowy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych oraz publikowaniem naszych opracowań w znanych portalach - Onet oraz Puls Biznesu.

Serwis powstał z inicjatywy pasjonatów oraz praktyków rynku kapitałowego jako odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony inwestorów indywidualnych poszukujących prostych i funkcjonalnych narzędzi pomagających w optymalizacji strategii inwestycyjnych oraz fachowej, merytorycznej wiedzy na temat inwestowania.

Zawartość skierowana jest głownie do osób, które interesują się rynkiem kapitałowym, głównie akcje oraz kontrakty terminowe notowane na GPW. Niedługo planujemy uruchomienie nowych usług związanych z inwestowaniem na rynku walutowym oraz amerykańskim rynku akcji.


StatystykiOferta reklamowa

Zapoznaj się ze SPECYFIKACJĄ (plik PDF)


Regulamin oferty reklamowej

1. Reklamy sprzedawane są według liczby odsłon lub według czasu trwania danej emisji.
2. Wszystkie ceny podane w cenniku reklamowym są cenami netto. Wartość rozliczeń będzie odpowiednio powiększona o 23% podatku VAT.
3. Infoinwestor.pl ponosi odpowiedzialność tylko i wyłącznie za szkody wynikłe z niewykonania lub nienależytego wykonania danego zamówienia. Odszkodowanie z tytułu wyrządzonej przez Infoinwestor.pl szkody nie może jednak przekroczyć wartości realizowanego zlecenia.
4. Płatności za kampanię należy dokonać w całości przed jej emisją, przelewem na wskazany rachunek bankowy.
5. Infoinwestor.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowego oznaczania reklam słowami "artykuł sponsorowany" dla artykułu na stronie głównej. Dla umieszczenia artukułu w serwisie niezbędne jest dołączenie obrazka reklamowego o wymiarach 360x300 px w formacie jpg.
6. Infoinwestor.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczanych reklam.
7. Infoinwestor.pl zastrzega sobie prawo do odmowy oraz wstrzymania emisji reklam bez podania przyczyny, w szczególności jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że z treści reklamy lub strony docelowej wynika, że jest ona sprzeczna z prawem lub zasadami współżycia społecznego lub narusza słuszne prawa osób trzecich.


projekt, grafika, skład: DM MEDIA
Innowacyjna Gospodarka
Unia Europejska